Konsultacje

W mojej ofercie znajdziesz również:  

Konsultacje HRV

Test HRV - to badanie zmienności rytmu zatokowego serca, oceniające pracę autonomicznego układu nerwowego. Na podstawie wywiadu oraz testu  zaleca się  odpowiednią suplementacją, dietę, i inne interwencje. Badanie trwa 5 minut Z badania można wiele wyczytać, nie jest to badanie diagnozujące, ale ukazujące aktualny stan organizmu. Jednakże okazuje się, że badanie HRV może być również badaniem prognozującym. https://hrvmed.pl/badania-hrv/

 

Konsultacje HRV - konsultacje grupowe

Organizuję badania w różnych miastach w całej Polsce. Na badania wymagane jest wcześniejsza rejestracja terminu. 

 

Terapia Czaszkowo - Krzyżowa

Zwana również jako terapia CranioSacralna ( wg Upledgera) to jedna z metod terapii manualnej. Terapeuta pracuje w sposób nieinwazyjny, wykorzystując najczęściej nacisk o sile 5 gramów. Poprzez pracę z tkankami wpływa na układ craniosacralny, który odpowiada za prawidłowy rozwój oraz funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego.

Za pomocą delikatnych technik może oddziaływać na funkcje układu craniosacralnego, a tym samym na funkcje układu nerwowego, mięśniowego, powięziowego, kostnego, endokrynologicznego, pokarmowego, oddechowego, limfatycznego.

Terapia czaszkowo-krzyżowa wspiera i wzmacnia mechanizmy samoleczenia, dlatego może być stosowana niezależnie od wieku oraz stanu pacjenta. zarówno dla noworodków, jak i osób starszych.

 -  więcej: https://hrvmed.pl/terapia-czaszkowo-krzyzowa/

 

Kapilaroskopia

Kapilaroskopia, nazywana „otwartym oknem na mikrokrążenie”, jest prostą i nieinwazyjną metodą analizy,  polegająca na przyżyciowej ocenie przy użyciu technik powiększających, mikrokrążenia krwi w obrębie skóry i błon śluzowych -  więcej: https://hrvmed.pl/kapilaroskopia-3/

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl